+355682803436 [email protected] Lagja Pavarsia, Rruga Shyqyri Alimerko Nr.22, Në fillim të Lungomares, Vlorë
logo
  • Strona Główna
  • Nieruchomości
  • Biura
  • Projektowanie
  • Usługi
    Usługi prawne i biznesowe Przeprowadzki i skierowania
  • Posty
  • Recenzja
  • O nas
    Wiodące firmy z branży nieruchomości na świecie™

• Next Capital
avatar-4

Next Capital

Tiranë

[email protected]

+355682803436

The Capital of Opportunity, The Home of Your Dreams.

  • Office Properties
Sprzedany
70,000 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W ORIKUM, WLORA

Orikum
  • 61 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 460
Sprzedany
93,000 €
property-box

APARTAMENT 2+1 W ORIKUM, WLORA

Orikum
  • 100 m2
  • 2
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 305
Na sprzedaż
132,000 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W ORIKUM, VLORE

Orikum
  • 80 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 331
Na sprzedaż
132,000 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W ORIKUM, VLORE

Orikum
  • 80 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 347
Na sprzedaż
127,700 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W ORIKUM, VLORE

Orikum
  • 76 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 391
Sprzedany
88,000 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W RADHIME, WLORZE

Radhimë
  • 63 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 369
Wynajęty
500 € /miesiąc
property-box

DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM MIESZKANIA 1+1 W LUNGOMARE, VLORE

Lungomare
  • 1
  • 1
  • New / Finished
Izabela Beleraj 313
Wycofane
600 € /miesiąc
property-box

ŚRODOWISKO BIZNESOWE DO WYNAJĘCIA W VLORA

Lungomare
  • 64 m2
  • Nowy
Beler Beleraj 247
Sprzedany
219,000 €
property-box

DOM PRYWATNY NA SPRZEDAŻ W KANI

Kaninë
  • 300 m2
  • Nowy
Beler Beleraj 289
Wynajęty
400 € /miesiąc
property-box

APARTAMENT 1+1 DO WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO WE WLORZE

Bulevardi Vlorë-Skelë
  • 120 m2
  • 1
  • 1
  • Nowy
Beler Beleraj 288
Na sprzedaż
4800€/ m2
property-box

JEDNOSTKA BIZNESOWA NA SPRZEDAŻ OBOK VLORA-MARINA

Porti
  • 63 m2
  • W budowie
Beler Beleraj 298
Sprzedany
124,000 €
property-box

APARTAMENT 1+1 W ZIMNEJ WODZIE, VLORE

Uji I Ftohtë
  • 80 m2
  • 1
  • 1
  • New / Finished
Beler Beleraj 308
  • ‹
  • 1
  • 2
  • ...
  • 71
  • 72
  • 73
  • ...
  • 97
  • 98
  • ›
Më të kërkuarat
  • Apartament 1485
  • Shtëpi 55
  • Vila 30
  • Tokë 113
  • Komerciale 104

Skontaktuj się z nami

  • Lagja Pavarsia, Rruga Shyqyri Alimerko Nr.22, Në fillim të Lungomares, Vlorë
  • [email protected]
  • +355682803436

łącze

  • Strona główna
  • Kontakt
  • O Nas
  • Agenci

Najnowsze właściwości

sub-property
MIESZKANIE 1+1 NA SPRZEDAŻ W 6STORIES

Na sprzedaż | 329,268 €

sub-property
MIESZKANIE 1+1 NA SPRZEDAŻ W 6STORIES

Na sprzedaż | 302,860 €

sub-property
SPRZEDAM 2 MIESZKANIA RAZEM W ORIKUM, VLORE

Na sprzedaż | 150,000 €

O nas

Next Real Estate jest dumnym członkiem Leading Real Estate Companies of the World™, prestiżowej globalnej sieci elitarnych firm z branży nieruchomości, znanych z wyjątkowych standardów obsługi i jakości usług. Działając na rynku albańskim, łączymy autentyczną wiedzę lokalną i zaufane relacje z lokalną społecznością z silnymi międzynarodowymi powiązaniami, zapewniając spersonalizowaną obsługę na poziomie lokalnym i nieprzerwany globalny zasięg. Niezależnie od tego, czy kupujesz, sprzedajesz, czy inwestujesz, zaufaj Next Real Estate, które profesjonalnie i uczciwie poprowadzi Cię do wymarzonej nieruchomości. Lokalna wiedza. Globalny zasięg. Wyjątkowe rezultaty.

Powered by BSP Real Estate CRM