Përshkrimi i Pronës

✅ Çmimi: 600 Euro/Muaj
✅ Vendndodhja: Tek “Regina City”, Vlore
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
Detaje të tjera:
✅Kati I trete
✅ Mobilim I ri
✅ Administrim cilesor I pallatit

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT522
Lloji: Apartment
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 31

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
View to Sea
View to Mountain