Përshkrimi i Pronës

✅ Çmimi: 126.000 Euro
✅ Vendndodhja: Orikum, Vlore
✅ Sipërfaqe: 80 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 nga toka, si dhe është i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës. Orikumi gjendet ne nje vendodhje mjaft strategjike dhe e barazlarguar nga atraksionet kryesore te qarkut Vlore.
Distancat:
Tuneli i Llogarase – Palase = 13 km (10 minuta)
Porti i Jahteve, Orikum = 100 metra (1 minute)
Porti Vlore = 16 km (15 minuta)
Aeroporti Vlore = 36 km (25 minuta)
Organizimi i brendshëm:
- Sallon + Kuzhinë
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Tualet me hapesire te bollshme
- 1 Ballkon

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT474
Lloji: Apartment
Kati 3
Statusi New
Dhomat e gjumit 1
Tualetet 1
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 38
Sip. Totale 80 m2

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School