Përshkrimi i Pronës

✅ Çmimi: 500 Euro/Muaj
✅ Vendndodhja: Rruga e Cipajve, Vlore
✅ Siperfaqe: 113.48 m2
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 2 Tualete
✅ 1 Ballkon
Detaje të tjera:
✅ Kati i 5
✅ Mobilim I ri
✅ Administrim cilesor i pallatit

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT521
Lloji: Apartment
Kati 5
Statusi New
Dhomat e gjumit 2
Tualetet 2
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 48
Sip. Totale 114 m2

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
View to Mountain