Përshkrimi i Pronës

Në Vlorë, në një zonë të frekuentuar pranë shkollës së naftës, jepet me qera një njësi biznesi ideale për një gamë të gjerë aktivitetesh tregtare. Kjo njësi është e përshtatshme për dyqan, zyrë, call center, palester, ose ndonjë aktivitet tjetër biznesi. E pajisur me ndriçim të mirë, sistem ajrimi, dhe tualet personal. Me vitrina xhami që ofrojnë dukshmëri të mirë për klientët. Mundësi parkimi në afërsi.
Zona në të cilën ndodhet hyrja është një zonë e e mirëmbajtur dhe e zhvilluar, si dhe me shume levizsshmeri, si dhe ofrohen të gjitha facilitetet e nevojshme për një biznes. Ka lehtësi me transport publik dhe rrugë kryesore.
✅ Çmimi: 700 Euro/muaj
✅ Sipërfaqe: 223 m2
✅ Kati i 2

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT611
Lloji: Commercial
Kati 2
Statusi New
Website Views 32
Sip. Totale 223 m2

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
View to Mountain