Përshkrimi i Pronës

Në Vlorë, pranë Teatrit “Petro Marko”, shitet një njësi biznesi ideale për një lokal. Njësia është e përgatitur për t’u perdorur si një lokal, me mundësi për t'u përshtatur sipas nevojave specifike të biznesit. Kjo njësi ofron hapësirë të bollshme dhe ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar të qytetit, duke siguruar një fluks të lartë klientësh. Pozicioni strategjik siguron dukshmëri të lartë dhe akses të lehtë për klientët. Ka lehtësi me transport publik dhe rrugë kryesore.

✅ Çmimi: 210.000 Euro
✅ Sipërfaqe: 85 m2
✅ Kati i 2

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT613
Lloji: Commercial
Kati 2
Statusi New
Website Views 39
Sip. Totale 85 m2

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
View to Mountain