Përshkrimi i Pronës

Vila ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të bregdetit shqiptar. E vendosur në Ujin e Ftohte, kjo vilë moderne ofron një kombinim unik të luksit, komoditetit dhe natyrës së mrekullueshme. Rezidenca është lehtësisht e aksesueshme për rezidentët dhe automjetet, ka nje rrethim minimal, një hyrje unike, që siguron privatësinë e rezidentëve. Disponon 269.3m2 ndertim total te organizuar ne 3 kate dhe 45.4 m2 verande
Kati -1 114m2 disponon garazh per dy makina, depo, tualet, ambjent per kantin dhe ambjent per palester.
Kati 0 (shikim nga deti) 80m2 dhe 31.2m2 verande. Disponon dhome fjetje me tualet ensuite dhe dalje ne verande. Dhome te dyte fjete me dalje ne verande. Dhome te tre fjetje. Tualet qendror.
Kati 1 (shikim nga deti) 77.9m2 dhe verande 14.2m2 disponon ambjent ndenje me dalje ne ballkon, kuzhine me dalje ne verande dhe nje tualet qendror.
Total 3 dhoma fjetje, 4 tualete.
Vila është e pajisur me sistem qendror të kondicionimit dhe ngrohjes, si dhe dritare të mëdha që ofrojnë pamje të mrekullueshme nga deti.
Vila ndodhet në një komunitet të siguruar dhe të mirëmbajtur, vetëm disa minuta larg nga plazhi me rërë të artë dhe deti kristalor. Në afërsi gjenden restorante, bare, dhe të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe të këndshme.
Kujdes i vecante do ti kushtohet trajtimit te fasades dhe materialeve te perdorura.
Muret do te vishen me system kapote me polisterol 5cm te cilesise se larte perfunduar me rifiniture me material bashkekohore me ngjyra te qarta. Kangjellat e ballkoneve e llozhave do te jene me xham structural transparent me trashsi 2mm(1+1) te sistemit triplex per te ritur sigurine gjate shfrytezimit te struktures. Vetratat do te jene me dur-alumin me profil termik te cilesise se pare dhe dopio xham termik te cilesise me te larte per te ruajtur ekuliber termik sidomos ne periudhen e veres.
Kjo është një mundësi unike për të blerë një pronë të jashtëzakonshme në një nga vendet më të bukura të Shqipërisë. Për më shumë informacion ose për të planifikuar një vizitë, ju lutemi na kontaktoni.

Cmimi: 550.000€

Detajet e Pronës

Referenca: NEXT587
Lloji: Villa
Statusi Under Construction
Dhomat e gjumit 3
Tualetet 4
Dhomen e ndenjes 1
Website Views 15
Sip. Totale 269 m2

Karakteristikat

Airport
City Center
CountrySide
Shopping Center
Train Station
Fire station
Historic area
Police
Hospital
Public Library
School
View to Sea
View to Mountain